Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer31582/public_html/maseczka.com.pl/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Menu Zamknij

Sposoby płatności

 1. SPOSOBY PŁATNOŚCI.
  • Generalnie akceptujemy następujące sposoby płatności:
   • Płatność kartą płatniczą. Akceptujemy karty: Visa, MasterCard. Aby zapłacić kartą należy wybrać rodzaj karty na panelu Przelewy24 oraz uzupełnić jej dane. Dane Państwa karty (jak typ, data ważności, numer CVV) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
   • Płatność za pośrednictwem serwisu PRZELEWY24. Sposób płatności Przelewy24 umożliwia zapłatę za zamówienie szybkim przelewem internetowym. Po wyborze tej opcji wyświetli się instrukcja postępowania w celu przekierowania do ekranu płatności, w którym wyświetlają się ikony banków współpracujących. Należy wybrać swój bank a następnie zalogować się do konta i dokonać płatności. Po zatwierdzeniu przelewu płatność zostanie zatwierdzona.
   • Płatność za pobraniem. Wybierając te metodę płatności należy opłacić należność za zamówienie bezpośrednio u osoby doręczającej przesyłkę. Proszę pamiętać, że tylko uiszczenie odpowiedniej kwoty jest warunkiem wydania zamówienia. Płatność za pobraniem możliwa jest przy zakupach od 50pln.
   • Płatność za pośrednictwem systemu PayPal. Po wyborze tej opcji wyświetli się instrukcja postępowania. Następnie należy zalogować się do konta PayPal i dokonać zapłaty. Do każdej transakcji za pośrednictwem tego systemu doliczana jest prowizja w wysokości 1,10pln.
   • Płatność bezpośrednio na nasze konto w banku ING. Prokon Sp. z o.o. nr konta: 67 1050 1575 1000 0092 3078 8490
  • Prosimy pamiętać, że ponoszą Państwo wszelkie koszty transakcji finansowych, które mogą zostać naliczone przez Państwa bank lub instytucje finansową w związku z Państwa płatnością za zamówienie.
  • Wyrażają Państwo niniejszym zgodę na otrzymanie informacji o uznaniach na rachunku wyłącznie w formie elektronicznej.