Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer31582/public_html/maseczka.com.pl/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Menu Zamknij

Zwroty

 1. USTAWOWE PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY.
  • W wypadku nabycia produktów w naszym sklepie internetowym maja Państwo prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania przyczyny.
  • Proszę pamiętać, że sprzedawane przez nas produkty to kosmetyki mające wpływ na zdrowie i higienę dlatego ich opakowania są odpowiednio zabezpieczone. Do zwrotu kwalifikują się jedynie produkty pełnowartościowe.
  • W przypadku produktów uszkodzonych, wadliwych bądź niewłaściwych prosimy o kontakt mailowy kontakt@maseczka.com.pl
  • Należy przygotować zwracane produkty i wypełnić formularz zwrotu, który jest do pobrania tutaj lub powiadomić nas o odstąpieniu od umowy     w drodze jednoznacznego oświadczenia np. pismem wysłanym pocztą tradycyjną lub emailem. Należy  zapakować wszystko do pudełka (zachęcamy aby wykorzystać do tego celu pudełko i materiały zabezpieczające z Państwa zamówienia). Jeśli odstępujecie Państwo od całości zamówienia prosimy również o zwrot miniatur i prezentów (jeżeli zamówienie obejmowało ofertę specjalną). Jeżeli zwracacie Państwo zestaw prosimy  pamiętać, że jest on jednym produktem i musi być odesłany w całości.
  • Koszty wysłania zwrotu ponosi klient. Zwroty proszę odsyłać na adres naszej firmy: PROKON Sp. z o.o., ul. Lipcowa 12, 55-220 Jelcz-Laskowice
  • Po otrzymaniu i przyjęciu zwrotu otrzymacie Państwo email z potwierdzeniem.
  • W wypadku odstąpienia przez państwa od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania od Państwa zwracanych produktów i powiadomienia o odstąpieniu od umowy, zwrócić Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, włącznie z kosztami dostawy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich  użyli Państwo w pierwotnej transakcji, chyba że uzgodnimy inny sposób zwrotu płatności. Będą Państwo zobowiązani zapłacić za zmniejszenie wartości produktów wyłącznie gdy zmniejszenie wartości będzie wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.